top of page
group 1.jpg

Group 

 

Hem orta hem de büyük boyutlu toplantı odaları için

uygun fiyatlı video konferans

• HD video ve 10 kat yakınlaştırma özelliği sayesinde
  tüm ayrıntıları görün

 

• Toplantı ve video konferans uygulamalarınızla çalışır

 

• Maksimum 20 katılımcı için berrak ses çözümü

group6.jpg

BÜYÜK ODALAR İÇİN MÜKEMMEL

14-20 kişilik odalar için video konferans çözümümüz olan GROUP, yüksek kaliteli HD video ile son derece net ses sağlayarak tüm toplantıları görüntülü toplantı alanına dönüştürür. Akustik ekoyu ortadan kaldırma, gürültü azaltma teknolojisi ve kullanışlı denetimler gibi gelişmiş özellikler ile herkesi konuşmaya dahil etmek artık eskisinden de kolaydır.

TAK VE ÇALIŞTIR DÜZEYİNDE BASİTLİK

Tak ve çalıştır USB bağlantısıyla Group’un dağıtımı ve kullanımı son derece kolaydır. GROUP’u USB aracılığıyla konferans odasındaki bilgisayara veya dizüstü bilgisayarınıza bağlamanız yeterlidir. GROUP’u kullandıklarınız da dahil herhangi bir görüntülü konferans yazılımıyla kullanın. Harika sese sahip çağrılar için, mobil aygıtınızı Bluetooth® kablosuz teknolojisiyle GROUP hoparlöre bağlayın.

group3.jpg
group4.jpg

ÇOK YÖNLÜLÜK SUNAN SEÇENEKLER

Odanızın düzenine ve boyutuna uyacak şekilde kurulumu özelleştirin. Kamerayı masaya, tripoda veya duvara bağlayın. Seçime bağlı ekstra mikrofonlar ile ses alanı 8,5 metreye (28 ft) kadar çıkar. Hoparlör ya da kameranın erişim alanını genişletmek için seçime bağlı 10 metre (33 ft) ya da 15 metre (49 ft) kablo ekleyin.

YÜKSEK TANIMLI VİDEO

GROUP'un üstün kaliteli merceği, 10 kat kayıpsız yakınlaştırma ve HD 1080p/30 performansı ile toplantıları odak noktası haline getirin. Detay ve netlik için kaydırma/eğme ile yakınlaştırma sayesinde sunum yapanları ve beyaz tahtaları mükemmel şekilde kare içine alın. GROUP'un 90°’lik görüş alanı, duvardan duvara ve zeminden tavana motorlu kaydırma ve eğme sayesinde orta ve büyük ölçekli konferans odaları için ideal kapsama alanını sunar.

group5.jpg
group2.jpg

DOĞAL İŞİTİLEBİLEN SES

GROUP’un net, kesintisiz ve son derece anlaşılabilir çift yönlü hoparlörleri sayesinde herkes sesini duyurabilir, herkesin de sesi duyulabilir. Akustik eko önleme ve gürültü azaltma teknolojisi yankıyı ve ortam seslerini azaltırken görüşmeleri doğal işitilebilir hale getirir.

BLUETOOTH HOPARLÖR

KURUMSAL KULLANIMA UYGUN

KULLANIMI KOLAY DENETİMLER

EKSTRA MİKROFONLAR

Gerçek netlikle duyun ve duyurun. GROUP'un çift yönlü hoparlörü, çok yönlü dört mikrofon için 360° alan sağlar. Hüzmeleme teknolojisi, klavye sesleri ile diğer dikkat dağıtıcı sesleri azaltır ve 6 m/20 ft çapında konuşmaları almanıza yardımcı olur. GROUP’u akıllı telefon veya tabletinizle eşleştirebilir, mobil uygulama ve konferans çağrılarında olağanüstü ses netliği ve düzeyinin keyfini çıkarabilirsiniz.

Skype Kurumsal sertifikalı, Microsoft Cortana® ve Cisco Jabber™ uyumlu GROUP, konferans odalarındaki bilgisayarlar için tak ve çalıştır USB bağlantısı sunar. BlueJeans, Broadsoft, LifeSize Cloud, Vidyo ve Zoom ile gelişmiş entegrasyona sahiptir. Tercih ettiğiniz uygulama, web kamerası tanıma özelliğine sahipse bu uygulamayı GROUP ile birlikte kullanabilirsiniz.

GROUP'un hoparlörü avuç içi kumandayı yerleştirilebilmek için bir yuva ve sesi kapatmak,                    ses yüksekliğini ayarlamak, kamerayı hareket ettirmek ve daha da fazla özellik ile gelir.

Logitech GROUP Ekstra Mikrofonları ile GROUP görüntülü konferans sisteminin mesafesini artırın. Büyük bir odadaki en fazla 20 kişiye uyum sağlayın ve herkesin sesinin duyulduğundan emin olun. Mikrofonları GROUP hoparlörünün altına bağlamanız yeterlidir: otomatik olarak tanınır ve yapılandırılır. Bir gösterge ışığı mikrofonun sesi kapatıldığında, etkin bir çağrıda ve Bluetooth kablosuz eşleştirme başladığında yanar.

GÜVENLE SESİ KAPATIN

KABLOLAMA DAHA KOLAY

YÜKSELTİLEBİLİR ALAN

Hoparlör üzerindeki dokunmatik sesi kapatma düğmeleri, avuç içi uzaktan kumanda ve isteğe bağlı ekstra mikrofonlar sayesindeGROUP güvenliğinizi kolayca garantiler. Sesi kapatılmışken GROUP'un LED'i kırmızı yanar, bu hemen göze çarpmayan ama tüm odadan kolayca görülebilen açık bir güvencedir.

GROUP'un kompakt Hub'ı kablolamayı basitleştirir ve masaların altından ve kanal içlerinden geçirmeyi kolaylaştırır. Entegre veri ve güç, kamera ile hoparlörün her birinin tek kablo ile bağlandığı anlamına gelir. Ürünle birlikte gelen 5m/16 ft kablolar size yerleşim için oldukça fazla seçenek sağlarken, seçime bağlı uzatma kabloları ile mesafeyi iki ya da üçe katlayabilirsiniz.

Düzenli yazılım güncellemeleri ile Logitech, GROUP video konferans deneyiminizi sürekli olarak geliştirir. Örneğin son güncellemeler ile otomatik eko giderme ve ses yüksekliği denetimi ile yükseltilmiş hüzmeleme ve çift yönlü performansta büyük oranda gelişim sağlanmıştır. bu, Logitech’in sektördeki en iyi değeri sunabilmesinin de bir başka sebebidir.

bottom of page