top of page

Servis ve Hizmetlerimiz

Skype for Business & Teams Ses Danışmanlığı

Skype Kurumsal & Teams, ağınız ve İnternet üzerinden şirketinizdeki kullanıcıları, diğer şirketlerdeki Skype Kurumsal & Teams kullanıcılarını ve dünyanın her yerindeki Skype & Teams kullanıcılarını aramak için IP üzerinden ses ile çağrı imkanı sağlar. Kullanıcılar herhangi bir çağrıda kolayca görüntü veya içerik paylaşım yapabilir.

Office’ten ada göre arama

Ulaşmanız gereken kişilere Skype Kurumsal & Teams kişi listenizden ya da herhangi bir Office uygulamasındaki kişi kartından tek bir dokunuş veya tıklamayla kolayca ulaşın.

Skype bağlantısı

Çalışma arkadaşlarınız, tüketiciler, diğer işletmeler, arkadaşlarınız ve aileniz, yani Skype’ı kullanan herkesle hem sesli hem de HD görüntülü olarak iletişim kurun ve işbirliği yapın.

 

Her yerden erişim

İş numaranızı kullanarak akıllı telefonunuzdan, tabletinizden, bilgisayarınızdan veya masa telefonunuzdan ofiste, evde veya yolda iş çağrıları yapın. Office 365 ile çağrılarınız size gelir.

 

Skype For Business & Teams Çevresel Donanımlar

Microsoft Phone System için uçtan uca çözüm sağlamak amacı ile bir çok üretici ile doğru çözüm sunulmaktadır. Yedeklik senaryosundan IP telefonlara, CDR yazılımlarına, Ses Kayıt çözümlerine kadar tümleşik çözümler Skype Kurumsal bünyesinde sunulmakta ve tasarlanmaktadır.

Ses Entegrasyonları için uçtan uca kontrol edilebilen Gateway ve SBA çözümleri ile birlikte bir şirket içinde ihtiyaç duyulabilecek IP telefon veya kulaklık donanımları da ayrıca çözümlerimiz arasında bulunmaktadır.

Entegrasyon sonrasında ortaya çıkabilecek yazılımsal veya donanımsal çevresel ürünlerde ayrıca sistem entegrasyonu ile birlikte müşterilerimize sunulmaktadır.

 

Hizmet sunulan diğer çevresel yazılım ve donanımlar; Ses Kayıt, Ekran Kayıt, Video Konferans sistemleri, operatör konsol, yönetim yazılımları

Call Center Çözümleri ve Çevresel Ekipmanları

Her şey, hem kuruluşunuz içinde hem de kuruluşunuz ile müşterileriniz arasına dahili olan insanlar, gruplar arasında verimli ve üretken diyalogların gerçekleştirilmesine odaklanmıştır.


Tegsoft Call Center iletişim Merkezi ve Yönetim platformu, zengin diyalog yönetimi ve iletişim merkezi işlevselliğine sahip, maliyet-etkin müşteri ilişkileri veya dahili bir servis masası amaçlayan her tür işletme, organizasyon veya departman için tüm ihtiyaçları karşılayan bir yazılımdır.

Sistem üzerine gelen inbound çağrı dağıtım sistemi ile birlikte yüzlerce IVR senaryosu tasarlanabilir. Agent grupları oluşturulabilir, her bir agent grubunun raporları farklı supervisorlar tarafından alınabilir. Yapılacak ses görüşmelerinin kaydı tutulabilir.

 

Supervisor kullanıcılar sistem üzerinden gelen çağrı, kaçan çağrı detaylarına istedikleri anda ulaşabilirler.  

Video Konferans Çözümleri

Standart bir video konferans kullanıcısı bir Microsoft Skype Business toplantısına veya bir Skype for Business kullanıcısı bir video toplantıya ekleyebilirsiniz.

 

Veya bir WebRTC istemcisi ile Skype kurumsal toplantılara veya Sip base çalışan video konferans terminallerine ve hatta H323 video konfrenas cihazlarına bağlantı sağlayabilirsiniz.

 

Ayrıca, Skype kurumsal standartına dayalı video konferansa veya WebRTC'ye gibi teknolojiler arasında doğrudan sorunsuz bir şekilde entegrasyon  sağlayabilirsiniz.

Ekran paylaşımı ve diğer tüm benzersiz özellikleri destekleyen sistemleri hosted veya kendi şirketinizde de konumlandırabilirsiniz.

MDM (Mobil Cihaz Yönetimi)

MOBİL CİHAZLARIN ETKİLİ YÖNETİLMESİ VE KONTROLÜ (Mobil Device Management)


Tabletler ve akıllı telefonlar çalışma şeklimizi değiştiriyor. Hareket halindeyken bağlantı kurmak ve ortak çalışma yapmak, her yerden verilere erişmek ve günün 24 saati internet ile iletişim halinde olabilmek için yeni ve mevcut olanakları kullanıyoruz.

Mobil cihazlardaki verileri ve erişimleri yönetmek için modern işletmeler, Güvenli ve Etkili Mobil Aygıt Yönetimi'ne (MDM) olanak tanıyan kapsamlı bir çözüme ihtiyaç duymaktadır. APPTEC bunu tam olarak sunmaktadır. MDM Yazılım Çözümleri, şirket içi veya BYOD olmak üzere tüm mobil cihazları yönetmenin en akıllı ve kolay bir yoludur.

Katma Değerli Çözümler

Encotes iletişim  olarak alttaki alanlarda siz müşterilerimize katma değerli çözümler sağlamaktayız;

 • Session Border Controller (SBC - SBR)

 • VoIP Gateway Projeleri

 • SIP Trunking

 • Politika Yönetim Çözümleri

 • Skype Kurumsal için IVR ve Call Center

 • IP PBX

 • IVR

 • CDR

 • SIP Proxy

 • FMS Çözümleri

 • IP Kamera Sistemleri

 • IP Dect Çözümleri

 • Wifi Dect Çözümleri

 • Skype Kurumsal Voice Recording

 • IP Telefon

bottom of page