top of page

Office 365 Cloud PBX Planları  

Office 365’te Bulut PBX, geleneksel PBX sistemlerini ve bunlarla ilişkili masrafları ortadan kaldırmak için ihtiyacınız olan özellikleri sağlar.

Genel arama özellikleri

Tek bir dokunuşla çağrıları aktarın, bekletin ve sürdürün. Çağrılara sizin yerinize asistanınız baksın. Ekibinizdeki diğer kişiler meşgul olduğunda çağrıları onların yerine siz yanıtlayın.

Sesli mesaj

Exchange ile tümleşik olan yerleşik sesli mesaj özelliğinden yararlanarak cevapsız çağrılara hızla yanıt verin.

Office 365 PSTN Çağrısı

Office 365 PSTN Çağrısı, kullanıcıların Skype Kurumsal’ı kullanarak geleneksel telefon numaralarını aramasına ve şirketlerin Office 365 aboneliği üzerine telefon numarası ve çağrı planları satın almasına imkan tanır.

Hızlı Numara Sağlama

Office 365 yönetim portalını kullanarak birden çok konumdaki kişiler için dakikalar içinde yeni telefon numaraları, atayın ve kullanın. Yeni telefon hatları döşemeye veya ekipman kurmaya gerek yoktur.

Numara taşıma

Yerleşik Operatör yerel numara taşıma özelliği sayesinde, Office 365 çağrı planlarında dilerseniz mevcut telefon numaralarınızı kullanabilirsiniz. İsterseniz coğrafik veya non coğrafik (0850) numaralar tahsis edebilirsiniz. 

Şehir İçi, Şehirler Arası ve Uluslar Arası Çağrı

Çeşitli çağrı planlarıyla işletmeniz için önemli olan insanlara ulaşın.

Yatırım koruma

İhtiyaç halinde; Mevcut telefon hatları, telefon numaraları ve çağrı planlarını Office 365 Bulut PBX ile kullanılabilir.(Planlara Bakınız)

 

.

bottom of page